„Górnicy” nie tracą czasu i ostatnio ogłosili swój najnowszy transfer. To były piłkarz LKS-u Krzyżanowice.
Nowym zawodnikiem Górnika Radlin został Tomasz Czech, o czym poinformował klub na swoim facebookowym profilu. „Witamy na pokładzie i życzymy wielu udanych występów w biało-niebieskich barwach!” – napisano w komunikacie.
Świeżo upieczony piłkarz „Górników” wzmocni skład na przyszły sezon Klasy Okręgowej (2026/27). Jego głównym zadaniem będzie rozbijanie ataków rywali, będąc częścią linii defensywnej zespołu.
„Niebiesko-Biali” zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, tracąc do podium trzy punkty. Okazja do efektowniejszego finiszu już 20 czerwca. To właśnie wtedy w ostatnim meczu kampanii zmierzą się z Borowikiem Szczejkowice. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 13:00 .


![Mecz ostatecznego sukcesu [SKRÓT + WYWIADY]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Minia-Start.png)

![Przezwyciężyć przeciwności. Odra przed meczem sezonu [OPINIA]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Przezwyciezyc.png)