Czarni Gorzyce zmienili trenera. To dobrze znana postać regionu

Spore zmiany w Gorzycach. Klub poinformował o przetasowaniu na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny.

Ten tydzień przyniósł sporo zmian w szeregach Czarnych. We wtorkowym, oficjalnym komunikacie poinformowano, że funkcję trenera przestał pełnić Adam Jachimowicz, pracujący w klubie przez ostatnie 1,5 roku.

Na nazwisko następcy nie trzeba było długo czekać. Pierwszy zespół poprowadzi bowiem Piotr Glenc, który jest dobrze znany kibicom z tego regionu. W jego piłkarskim, jak i trenerskim CV można znaleźć takie zespoły jak, Przyszłość Rogów czy Unia Turza Śląska. Wszystkie te informacje podano na facebookowym profilu gorzyckiej ekipy.

– Cieszę się, że mogę dołączyć do Czarnych Gorzyce. W piłce przychodzi czas na nowe wyzwania i właśnie tak traktuję ten krok. Przed nami okres zmian i dużo pracy, ale patrzę na to z dużym optymizmem. Chcemy zbudować zespół oparty na charakterze, intensywności i odpowiedzialności za drużynę. Jestem przekonany, że dzięki codziennej pracy możemy stworzyć ekipę, z której kibice będą zadowoleni. Dziękuję za zaufanie – powiedział mediom klubowym nowy szkoleniowiec Gorzyczan.

 

 

Czarni zakończyli miniony sezon klasy okręgowej na szóstym miejscu w tabeli, zapisując na swoim koncie 16 zwycięstw, siedem remisów oraz dziewięć porażek. Drużynę wyróżniała wówczas dobra dyspozycja obrony, która pozwoliła na utratę 44 bramek.

 


Przewijanie do góry