„Górnicy” poinformowali o przedłużeniu współpracy z dwoma bramkarzami swojego zespołu. Klub podał tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Jakub Maciejowski i Wiktor Gorel pozostają w Górniku Radlin. Władze poinformowały o podpisaniu nowych umów z młodymi golkiperami.
Obaj bramkarze mają za sobą ciekawy sezon, zresztą jak cały zespół. „Górnicy” zakończyli bowiem rozgrywki klasy okręgowej na piątym miejscu, notując łącznie na swoim koncie 18 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek.
To nie pierwszy ruch kadrowy w Radlinie. Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu Karola Bryły czy Tomasza Czecha. Można jednak przypuszczać, że to dopiero początek.



![Mecz ostatecznego sukcesu [SKRÓT + WYWIADY]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Minia-Start.png)
