Nowy nabytek Górnika Radlin. Wzmocni defensywę

„Górnicy” nie tracą czasu i ostatnio ogłosili swój najnowszy transfer. To były piłkarz LKS-u Krzyżanowice.

Nowym zawodnikiem Górnika Radlin został Tomasz Czech, o czym poinformował klub na swoim facebookowym profilu. „Witamy na pokładzie i życzymy wielu udanych występów w biało-niebieskich barwach!” – napisano w komunikacie.

Świeżo upieczony piłkarz „Górników” wzmocni skład na przyszły sezon Klasy Okręgowej (2026/27). Jego głównym zadaniem będzie rozbijanie ataków rywali, będąc częścią linii defensywnej zespołu.

„Niebiesko-Biali” zajmują aktualnie piąte miejsce w ligowej tabeli, tracąc do podium trzy punkty. Okazja do efektowniejszego finiszu już 20 czerwca. To właśnie wtedy w ostatnim meczu kampanii zmierzą się z Borowikiem Szczejkowice. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 13:00 .

Przewijanie do góry