JKH GKS Jastrzębie podjął decyzję i przedłużył kontrakty z trójką utalentowanych zawodników. W minionym sezonie byli oni wielkim wsparcie dla zespołu.
Jak poinformował klub w swoim komunikacie, Karol Moś, Marcin Kuzak i Dominik Kolat na dłużej pozostaną w jastrzębskiej ekipie. Pierwszy z Panów podpisał dwuletnią umowę, z kolei pozostali na okresu roku.
Hokeiści w minionym sezonie występowali głównie w czwartej formacji. Ale na swoim koncie mają także wsparcie ekipy z Centralnej Ligi Juniorów.
To już kolejna decyzja JKH o przedłużeniu współpracy z członkami swojej drużyny. Wcześniej klub poinformował także m.in. o pozostaniu w zespole Aka Alho, o czym pisaliśmy POD TYM LINKIEM.


![Mecz ostatecznego sukcesu [SKRÓT + WYWIADY]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Minia-Start.png)

![Przezwyciężyć przeciwności. Odra przed meczem sezonu [OPINIA]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Przezwyciezyc.png)