Górnik Radlin przedłuża kontrakty. Ci gracze zostaną na dłużej

„Górnicy” poinformowali o przedłużeniu współpracy z dwoma bramkarzami swojego zespołu. Klub podał tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jakub Maciejowski i Wiktor Gorel pozostają w Górniku Radlin. Władze poinformowały o podpisaniu nowych umów z młodymi golkiperami.

Obaj bramkarze mają za sobą ciekawy sezon, zresztą jak cały zespół. „Górnicy” zakończyli bowiem rozgrywki klasy okręgowej na piątym miejscu, notując łącznie na swoim koncie 18 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek.

To nie pierwszy ruch kadrowy w Radlinie. Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu Karola Bryły czy Tomasza Czecha. Można jednak przypuszczać, że to dopiero początek.

 

 


Wesprzyj rozwój RegionSport.pl:

Przewijanie do góry