Odra Wodzisław rozpoczyna swoją drogę barażową. Już w sobotę „Niebiesko-Czerwoni” podejmą Sygnały Gotartowice.
Wodzisławianie notują w ostatnich tygodniach jedną z najwyższych frekwencji w regionie. Wiele wskazuje na to, że 6 czerwca znów na Aleję przybędą tłumy. Przed podopiecznymi Wiesława Herdy pierwszy z trzech rozdziałów walki o awans do A-klasy. Wygranie przez nich grupy sprawia, że wszystkie trzy będą miały miejsce w Wodzisławiu Śląskim.
– Czekają nas trzy finały na Bogumińskiej, w każdym z nich spodziewam się dużo walki, bo żadna z drużyn nie będzie chciała zmarnować wysiłku z całego sezonu – powiedział niedawno RegionSport.pl zawodnik Odry, Michał Bulenda (Cała rozmowa POD TYM LINKIEM).
W wyjątkowym finale sezonu spotkają się drużyny z dwóch różnych grup. Doskonale ukazuje to fakt, że Sygnały awansowały do niego, mając tyle samo punktów (38) co trzecia Polonia Niewiadom, która musiała zakończyć zmagania na sezonie zasadniczym. Co więcej, zespół z Gotartowic dzielił tylko punkt od liderującego Dębu II Gaszowice. W przypadku ligi z udziałem Odry, pierwsze miejsce barażowe zostało przyznane już na kilka kolejek przed końcem kampanii.
Początek tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku już o godzinie 17:00. Bilety będą do nabycia w kasach. W celu ominięcia kolejek, warto przybyć na stadion wcześniej.


![Mecz ostatecznego sukcesu [SKRÓT + WYWIADY]](https://regionsport.pl/wp-content/uploads/2026/06/Minia-Start.png)

